Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intrare blocata
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intrare blocata

am o mare problema.suntem doi propietrari.eu cu 2 camere iar celalat cu 50 de camere.aveam intrare printr-un fel de gang acesta a fost inchis si deschis un magazin de optica (fara acordul meu).apoi tot pe act aveam scris ca mai am inca 2 intrari , intr-una din ele a facut hotel si tot la fel a inchis acesul meu.mi-a mai ramas un fel de gang in care isi depoziteaza vecinul tot felul de saci de gunoi.Intrebarea e cum de a putut sa inchida el cele 2 intrari fara acordul meu, mai ales aceasta unde e optica, aici fiind si numarul postal al meu.Cui sa ma adresez ca sa rezolv problema.
Domnule, acel act cadastral nu este act de proprietate!!!#-
va multumesc pentru tot si va doresc o seara placuta
Multumesc, la fel va doresc!