Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legal, este posibil ca dupa un an de CIC sa nu mai fii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legal, este posibil ca dupa un an de CIC sa nu mai fii primit la locul de munca?

Potrivit legislatiei actuale privind CIC este posibil dpdv legal sa nu mai fii primit la locul de munca daca alegi varianta cu 2 ani? Multumesc!
multumesc tare mult de raspuns, m-am linistit acum!