avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1907 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legal, este posibil ca dupa un an de CIC sa nu mai fii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legal, este posibil ca dupa un an de CIC sa nu mai fii primit la locul de munca?

Potrivit legislatiei actuale privind CIC este posibil dpdv legal sa nu mai fii primit la locul de munca daca alegi varianta cu 2 ani? Multumesc!
Cel mai recent răspuns: pirina , utilizator 10:08, 25 Septembrie 2011
multumesc tare mult de raspuns, m-am linistit acum!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Oug 96/2003 ContSters68307 ContSters68307 Buna seara, Ar putea cineva sa imi spuna daca prevederile art 21 alin 2 din OUG 96/2003 mai sunt in vigoare si anume daca un angajator poate concedia o ... (vezi toată discuția)
Concediere dupa concediu de maternitate Corylex Corylex Buna ziua, In data de 24 decembrie 2012 ar trebui sa reincep activitatea . In cursul zilei de astazi am primit un telefon de la sefa departamentului de ... (vezi toată discuția)
Obligatia de a te reangaja dupa concediul de ingrijire copil 2 ani IULIA I IULIA I Buna ziua, am si eu o nelamurire. E obligat patronul sa te primeasca la servici dupa efectuarea concediului de ingrijire copil pana la varsta de 2 ani, conform ... (vezi toată discuția)