Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Master sau limba straina pt INM 2009 ?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Master sau limba straina pt INM 2009 ?

Data fiind multitudinea de zvonuri de pe "piata" nu mai stii ce sa crezi...
Poate cineva de pe acest forum stie mai multe.
Va fi obligatoriu masterul in 2009 pt inm ca o conditie de inscriere sau nu ?
E posibil sa introduca o limba straina in probele de concurs ?
Nu de alta ,da' sa stim si noi cum ne gestionam timpul si banii.
Multumesc anticipat.
Nadia,lasa-te de tu de "glume " si bafta in continuare !! :)
"bafta" se spune celor nepregatiti! la ceilalti se spune "succes!" :P
Gavril , asa o fi:D
Gavril a scris:

"bafta" se spune celor nepregatiti! la ceilalti se spune "succes!" :P

Eu stiam ca se spune asa: ,,bafta ca pentru succes e nevoie de munca,, :)
si asta-i buna ! :D