Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Redeschidere proces suspendat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Redeschidere proces suspendat

Este vreun termen de redeschidere a unui proces suspendat cu art.242 pct.2 Cpp?
inteleg ca pot sta cu litigiul de munca suspendat pana se da solutia in dosarul penal, chiar daca asta ar dura mai mult??? daca e asa.....e perfect! multumesc
Da, asa este .. pana la solutionarea dosarului penal, litigiul de munca va fi suspendat ...
multumesc pentru raspunsuri. Imi sunt de mare folos