Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... infierea nui copil
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

infierea nui copil

vreau sa infiez copilul sotiei mele, care il are din prima casatorie{ sotul traieste inca} ce trebuie sa fac? cum trebuie procedat?
Aaaaaaa, buna ziua, gradinare!!!
Tu te refereai la practica, ok... :slap: Da, de acord cu voi...