Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Model Incheiere dare data certa si..
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Model Incheiere dare data certa si..

Va rog, imi poate da cineva un model de Incheiere de data certa?
Totodata, imi puteti spune ce timbre trebuie sa prezinte partea pentru a obtine aceasta incheiere de data certa? Daca o persoana doreste o astfel de incheiere, pe langa timbre, av. poate incasa si o suma de bani ? Multumesc.
Felicitari Georgeta pentru fair play.