Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Plangere prealabila
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Plangere prealabila

Care este perioda de timp in care pot depune plangere penala de la intamplare?
Plangerea o depuneti la politia arondata teritorial locului savarsirii infractiunii.Precizati ca veti depune certificatul medico legal cand veti intra in posesia lui.
Va multumesc mult!! Mi-ati fost de mare ajutor!