Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general concediu maternal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

concediu maternal

Buna ziua, am si eu o nelamurire.
Avem o angajata in concediu maternal, ea a nascut in martie 2010, dar in lunile februarie, martie si aprilie 2010 a avut concediu medical. CIM l-am suspendat cu data de 1 mai 2010.
Ea spune ca primeste indemnizatie pana copilul implineste 2 ani de zile (adica pana in martie 2012), dar CIM este suspendat pana la 1 mai 2012.
Ce este de facut in cazul acesta? Cand trebuie sa se intoarca la lucru?
Va multumesc!
Acum am inteles:D
Va multumesc mult pentru timpul acordat!