Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... pfa, asociatie familiala sau?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

pfa, asociatie familiala sau?

Buna ziua, va rog sa mi dati un sfat, sotul meu dezmembreaza cateva masini (5-6 pe an) in curtea tatalui meu, ii este frica de eventuale reclamatii, de aceea se gandeste sa fie in regula si cu acte, ce ne sfatuiti sa facem? pfa, asociatie familiala sau? ce legi putem citi pentru a ne documenta mai bine? El are servici, cu carte de munca, dezmembrarile find extra. Va multumesc
sa dea Dumnezeu sa evoluam, multumim pentru gandul bun