Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... proces conflict munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

proces conflict munca

ce se intampla cand avocatul a uitat sa faca recurs la o sentinta .?
va dau perfecta dreptate;deontologia profesionala si respectul fata de client trebuia sa il anime in primul rand pe respectivul coleg avocat, dincolo de onorariu, etc.
de aici si ideea ca un avocat....
nu pot decat sa imi exprim si eu regretul pentru lipsa crasa de profesionalism de care a dat dovada cu urmari destul de importante...dar ar trebui totusi sa incerce, atat timp cat mai exista o mica sansa de repunere in termen, opinia mea
Nu va pot contrazice opinia cu prea multe argumente solide , intrucat nu am intalnit pana acum nicio hotarare judecatoreasca nici de admitere si nici de respingere ... chiar as fi curios daca userul ar depune acum recurs si cerere de repunere in termen pe acest motiv ce solutie s-ar da ...