Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... drepturi prin casatorie
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

drepturi prin casatorie

am primit o oferta sa ma casatoresc cu o columbianca,vrea sa obtina viza shengen,sa fie cetatean european ,ce as putea sa patesc grav?......ma gandesc ca daca face un credit ,eu nu am nimik pe numele meu.........ce ar mai putea fi?.......daca stie cineva si poate sa-mi raspunda.....nu am mai primit astfel de oferte tentante:D
ms mult pt informatii........imi sunt de mare folos......aveti dreptate este o casatorie de convenienta