avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 571 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract individual de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract individual de munca

daca un angajat pe studii medii sustine concurs pentru ocuparea unui post studii superioare , pe aceiasi functie, in aceiasi institutie, in acelasi compartiment cum se va face incadrarea : printrun nou CIM, o modificare a vechiului CIM, , un act aditional la vechiul CIM sau doar prin dispozitia primarului?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:55, 24 Octombrie 2008
:hm:
cred ca problema postata era alta ;)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbarea felului muncii CYF CYF Buna seara Prima problema: Schimbarea felului muncii dintr-o functie cu studii medii intr-o functie cu studii superioare se face doar printr-un act aditional? ... (vezi toată discuția)
Noul cod al muncii dana state dana state Buna ziua! Ce parere aveti despre noile reglementari din Codul muncii? Eu inca-mi bat capul cu el...trebuie sa fac un cim cu timp partial (4 h x 5 zile) si ... (vezi toată discuția)
Noul cod al muncii carmen.balan1967@yahoo.com carmen.balan1967@yahoo.com Stie cineva care este articolul care face referire la evaluarea profesionala, criterii de evaluare ? Nu mai stiu ce nr. are - mi-aduc insa aminte ca scria \" ... (vezi toată discuția)