Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract individual de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract individual de munca

daca un angajat pe studii medii sustine concurs pentru ocuparea unui post studii superioare , pe aceiasi functie, in aceiasi institutie, in acelasi compartiment cum se va face incadrarea : printrun nou CIM, o modificare a vechiului CIM, , un act aditional la vechiul CIM sau doar prin dispozitia primarului?
:hm:
cred ca problema postata era alta ;)