avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 876 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Muzica & Film
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Muzica & Film

Sunt melodii ce rezista in timp fara filmul care le-a lansat sau filme ajunse celebre si datorita coloanei sonore. Mi-ar placea sa postam aici astfel de exemple de piese muzicale
For the Love of a Princess -Braveheart
[ link extern ]

It's Not Goodbye - Sweet November
[ link extern ]

[ link extern ]
Richard Clayderman - Romeo & Juliet
[ link extern ]
Elvis Presley - I got lucky.
Monk

Tony Shalhoub & Willie Nelson - Blue Eyes Cryin’ In The Rain

[ link extern ]


Randy Newman - It's a Jungle Out There

[ link extern ]


Ultima modificare: Marți, 30 Aprilie 2013
trope_doi, utilizator
Doua melodii minunate din filme de animatie, daca mai sunt si alti iubitori ai acestui gen in afara de mine...

"You raise me up" (Celtic Women) din soundtrack-ul filmului "The Lion King"

[ link extern ]


"Here I am" (Bryan Adams) din soundtrack-ul filmului "Spirit: Stallion of the Cimarron"

[ link extern ]
The Passion Of The Christ - Music by John Debney
Resurrection
[ link extern ]

Jesus Is Carried Down
[ link extern ]

Flagellation Dark Choir Disciple
[ link extern ]


Alte discuții în legătură

Dreptul de folosire al domeniului Bogdan V Bogdan V Buna ziua, Daca firma are un domeniu www rezervat pe un an de zile prin plata facturii catre firma de hosting, este posibil ca o firma straina, din China de ... (vezi toată discuția)
Trimis comisiei eu, va rog fiti de partea dreptatii si promovati-l, prieteni juristi amy_pilot amy_pilot Sirs, I address this to you as I am a young proffessional citizen in the country which has been selected to reach the EU commission the ... (vezi toată discuția)
Prelungire viza de sedere DDDAMORE DDDAMORE I am writing this question in English and offering a Google Translated version of the same question immediately following: [i]I-am scris această întrebare ... (vezi toată discuția)