Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Admitere masterat pe locuri de la buget
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Admitere masterat pe locuri de la buget

Buna tuturor,
am fost admisa in 2010 pe unul dintre locurile de la buget de la Universitatea Politenica Bucuresti, insa dupa admitere nu m-am dus sa ma inmatriculez, nu am avut nici carnet de student, nici legitimatie, si nici nu m-am prezentat vreodata la vreun examen.
In vara anului 2011 am fost sa imi retrag documentele lasate acolo in original (diplome, etc) si am constatat cu uimire ca fusesem exmatriculata (!) pentru neprezentare.
In vara acestui an doresc sa concurez la locurile de la buget la o alta Universitate.
Credeti ca mi-ar putea cauza probleme situatia cu Politehnica? Ma refer, sa nu mai am voie sa concurez pe locuri de la buget?
Va multumesc!
Speedy2012 a scris: :thumbup:
Cred ca trebuia sa te inscrii la secretariat dupa admitere ca sa fii masterand, altfel esti doar candidat admis.

(subliniera imi apartine)

Aceasta era ideea!!! Nu-mi venea in minte sintagma! Canditat admis!! Daca nu indepliniti conditiile - intre care semnarea acelui contract - sunteti exmatriculata si... va puteti urma.. dorintele :)
Va multumesc tuturor!