Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Munca - in cat timp trebuie semnat contractul de munca?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Munca - in cat timp trebuie semnat contractul de munca?

Buna seara lucrez la o firma de paza [EDITAT] de 2 saptamani si am o mare retinere ca am citit pe unele forumuri de reclamatii ca sunt `teparii` ...contractul de munca inca nu l-am semnat ....cam in cat timp pot sa semnez contractu de munca ...si in caz de vreo teapa de la firma le pot face ceva la itm ?
trope_doi, utilizator
Multumesc!