Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Conditii pentru infiintarea unui after school
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Conditii pentru infiintarea unui after school

Buna ziua, sunt cadru didactic si doresc sa infiintez un centru after school in propria casa, la etajul al doilea, unde beneficiez de 3 camere si baie. Mentionez ca , casa detine o cutre si o gradina care pot fi amenajate ca spatiu de joaca, Care ar fi pasii ce trebuie utmati? De ce avize si aprobari am nevoie?
as dori sa infiintez un after scool,ce aprobari trebuie sa obtin,trebuie sa fiu cadru didactic?am un apartament situat la etajul 2 ,4 camere,2 bai,imi place sa lucrez cu copii ,sunt o persoana calma ,ador copiii
Salut.ma puuteti ajuta cu o informatie?am un bar deschis intr-un complex cu etaj,barul e deschis la parter,si cei de la primarie vor sa infiinteze un after school la etaj,si mi-au dat termen pana in noiembrie sa parasesc cladirea,si as dori sa stiu sigur daca am voie sa tin baru deschis langa centru after school sau este interzis!!va multumesc