Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... transformare asociatie de locatari in asociatie de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

transformare asociatie de locatari in asociatie de propietari

poate sa ma ajute cineva in acest demers?imi puteteti spune ce costuri incumba?subliniez ca locatarii de pe scara mea au venituri foarte mici si se cam feresc de orice le-ar putea subtia veniturile.Vreau sa depun documentatia pentru
reabilitare termica, dar fara aceasta transfrmare este imposibil:pleasantry:
Infiintarea asociatiilor se poate face si cu 50% + 1 dintre proprietari. Poate gasiti acest procent intre toti proprietarii....