Forum Discuţii juridice Achiziţii publice licitatie care nu se mai sfarseste
Discuție deschisă în Achiziţii publice

licitatie care nu se mai sfarseste

Daca deschiderea ofertelor s-a facut la 04.11.2011, iar valabilitatea ofertei este de 90 de zile (pana la 04.02.2012) si, ca si ofertant nu am fost descalificat fiind inca in perioada de solicitari clarificari, pot sa modific oferta financiara, avand in vedere ca au trecut 6 luni?:">
:thumbup::vishenka:multumesc Alisssia
Ca sa aveti succes, va sfatuiesc sa cereti sprijinul unei persoane cu cunostinte juridice in domeniul achizitiilor publice.