Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pensie si salariu?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pensie si salariu?

Buna ziua! Am o intrebare la care pana acum nu am gasit nici-un raspuns...de curand m-am angajat cu carte de munca dar datorita faptului ca imi continui studiile universitare beneficiez inca de pensie alimentara din partea tatalui meu...Intrebarea mea este daca as putea beneficia inca de pensie??deoarece tatal meu este deacord sa o primesc atata timp cat sunt la facultate...Cum ar trebui procedat, sa o sistez sau sa ramana atata timp cat tatal meu doreste? Va multumesc!

Multumesc pentru raspuns!