Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort cu copil cu handicap
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort cu copil cu handicap

sotia nu ma lasa s-ami vad copilul pana la hotararea de divort unde pot sa ma adresez.
gi-jane2, moderator
Aveti un drept de creanta pt investitiile facute in masura in care reusiti sa le dovediti. Puteti sa aveti pretentii pana sa se implineasca 3 ani de la despartire
pana la hotararea de divort ,sotia a inceput sa si aduca acasa un barbat,care din spusele vecinelor acest barbat se comporta urat cu copilul care avand un handicap grav,si nu prea intelege,cum as putea sa demonstrez acest lucru in fata legiitorului.
Chemandu-i pe vecini ca martori