Forum Discuţii juridice Executare silită original titlu executoriu
Discuție deschisă în Executare silită

original titlu executoriu

Cum pot obtine originalul unei hotarari judecatoresti avand in vedere ca imi este necesara in procedura executarii silite si nu am investi hotararea t cu formula executorie?
cererea de legalizare si investire cu formula executorie nu are un format anume. Scrieti datele personale , partile , nr. dosarului, (ce solicitati)data, semnatura.Seelibereaza in 2 sapt de la arhiva.