Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Supravegherea video nu constituie proba in instanta???
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Supravegherea video nu constituie proba in instanta???

Asta mi-a fost transmis azi de un domn agent de la politie...ca proba video de la statia petroV nu constituie proba...ci ca el va face un referat pe baza vizionarii ...pentru ca ..nu poate lua inregistrarea de la statia peco...ca e in format ddf....
si ca ar fi bine...daca citez" mai vreau sa traiesc in orasul acesta sa-mi retrag plangerea"...ca oricum nu voi avea inregistrarea in instanta... Ce pot face eu?
Va multumesc
Supravegherea video a casei poate poate fi proba in justitie?