Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... somaj
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

somaj

Am fost azi la firma unde lucrez si mi sa imnanat o decizie de desfacere a contractului de munca IN TEMEIUL PREVEDERILOR ART. 55 LITERA B DIN LEGEA NR. 53 / 2003. ASTA INSEAMNA CA POT SA BENEFICIEZ DE SOMAJ SAU NU? PENTRU CA LA FIRMA NU MI SA SPUIS NIMIC
VA MULTUMESC MULT SI SA MA SCUZATI PENTRU MAJUSCULE
:offtopic:

Te scuzam pt majuscule,apasa o data CapsLock,este in stanga si vei scrie normal. :)