Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... deranjat de catre banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

deranjat de catre banca

Buna ziua,

Cat de legal este sa fii sunat de 20 de ori pe zi de catre un reprezentant al bancii unde ai credit? Ieri am avut 20 de apeluri ratate de la dumnealor....Si nici macar nu sunt un client rau platnic, ma suna sa imi spuna ca rata a fost scadenta acum 3 zile....Pur si simplu ma scot din sarite.....

Multumesc
da, poate stresa.
O plangere la politie pt hartuire ar fi neintemeiata. Abia in noul cod penal apare acest tip de hartuire.
@gabitu, apasati butonul " raspunde", nu pe cel " citeaza"
scuze