avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 585 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... schimbare administrator de asociatie de locatri
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

schimbare administrator de asociatie de locatri

Buna seara
santem o asociatie de locatari care dorim sa schimbam administratorul de asociatie
as vrea sa stiu care este calea legala si ce implica acest proces din partea asociatiei.
Vreau sa completez ca blocul este format din doua scari si vreau sa stiu daca se pot
separa cele doua scari in privinta administratiei.
Cu multumiri
Pai sa va ajutam doamna. Care este necazul dv ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fara apa rece ContSters266113 ContSters266113 Avem o problema legată de rău platnici. Asociaţia de proprietari a fost anunţată că datorită sumelor restante furnizorul de apă potabilă va opri ... (vezi toată discuția)
Probleme cu administratorul de bloc Locatar59 Locatar59 Buna ziua, am o nelamurire legata de uscatoria bloculuiin care locuiesc. Sunt propietara unui apartament la etajul 9 din 10, deasupra mea se afla uscatoria ... (vezi toată discuția)
Probleme mari cu administratorul som3on3 som3on3 Buna seara, am si eu nevoie de ajutorul celor care cunosc acest domeniu. Pe scara blocului exista 2 \"camere\" (uscatoare), in unul functioneaza asociatia de ... (vezi toată discuția)