Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediu de maternitate si contractul pe perioada ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediu de maternitate si contractul pe perioada determinata

buna seara.

lucrez in invatatamant de 6 ani ca suplinitoare, anul acesta am raman gravida si ar trebui sa nasc prin iunie 2013, insa contractul mi se incheie in august 2013. Pot sa beneficiez de cei 2 ani de materniate platiti?
va multumesc anticipat!
nu e prima data cand imi da o informatie gresita, de aceea v-am intrebat, am incredere in ceea ce mi-ati spus si va multumesc din suflet pentru informatie.

Va doresc numai bine