avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 867 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PLS FFF URGENT !!!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PLS FFF URGENT !!!

Va rog, poate cineva sa-mi raspunda? Am nevoie de textul integral al H.C.M. nr. 1676 / 1959 sau macar data cand a fost publicata, unde sa caut... urgent! Cu multumiri...
monitorul oficial...calea 13 septembrie (bucuresti)
arhivele nationale?

biblioteca de la Curtea de Apel ..daca sunteti in Bucuresti...exista culegeri de acte normative pe ani..poate aveti noroc..
...

erau doar niste ..idei.( sau care este problema cu care va confruntati ca..poate ajungeti indirect la acel act....

av. Ileana Schwarz
al_lex a scris:

Va rog, poate cineva sa-mi raspunda? Am nevoie de textul integral al H.C.M. nr. 1676 / 1959 sau macar data cand a fost publicata, unde sa caut... urgent! Cu multumiri...



doar maine cand ajung la birou daca nu e prea tarziu... Astept raspuns ca sa nu caut degeaba:))

doar maine cand ajung la birou daca nu e prea tarziu... Astept raspuns ca sa nu caut degeaba:))


Sper sa nu cautati degeaba... astept raspunsul dvs. :luck:
Nu am textul actului normativ, dar pot sa iti dau un link cu o speta continind o referire la H.C.M. nr. 1676 / 1959
[ link extern ] /

Alberto Kurtyan

Alte discuții în legătură

Buna seara, dupa o asteptare de 19 ani am ajuns in situatia ca ... GRIG2501 GRIG2501 Buna seara, dupa o asteptare de 19 ani am ajuns in situatia ca CNCI sa prelucreze dosarul administrativ in legatura cu o notificare facuta de tatal meu in ... (vezi toată discuția)
Expropriere ContSters39230 ContSters39230 Poate cineva furniza textul decretului de expropriere 354 din 1986? cu multumiri.... (vezi toată discuția)
Uzucapiune vs succesiune- caz complicat marian_coanda marian_coanda Buna seara, Nu stiu cum sa rezolv o problema foarte complicata:Bunicul meu a decedat acum un an si ceva si tatal meu incearca sa dezbata succesiunea dupa ... (vezi toată discuția)