Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare teren
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare teren

Buna ziua. Am si eu o problema. I-am facut unui prieten procura prin care poate vinde un teren al meu, iar acesta dupa ce l-a vandut nu mi-a dat deloc banii pe el. Plus ca l-a vandut fiicei sale la un pret extrem de mic (1,5 lei /mp) Ce masuri pot lua impotriva sa ?
Va multumesc.