Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... partaj!!!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

partaj!!!

in urma unui proces de partaj, s a hotărât ca fosta soție sa mi plătească o anumita suma de bani sulta reprezentând 25 la suta din valoarea imobilului pe care l am dobândit împreună în timpu căsătoriei, aceasta refuză să mi plătească pe motiv că nu are banii că avem si 2 copii unu major si altu minor.ce pot face in acest caz pt recuperarea baniilor??????
in consecinta ,nimeni nu are nici o solutie privind acest caz?