Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere INPPA
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere INPPA

Ma poate ajuta cineva cu cateva informatii: in ce consta admiterea la INPPA , taxele de inscriere si dosarul de inscriere.
Multumesc!
eu as vrea sa ma inscriu dar nu stiu daca o sa am timp sa merg la cursuri....lucrez in acelasi timp. as putea sa ajung la unele seara, dar...nu pot garanta. nu stiu ce sa fac!
ma puteti sfatui?
Eu te sfatuiesc sa te inscrii oricum si ramane sa iti fie evaluata prezenta la terminarea cursurilor. Te descurci tu cumva....!
asa voi face. mulumesc mult de tot!