Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensie alimentara neplatita
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensie alimentara neplatita

Buna ziua am nevoie de ajutor din partea unor specialisti sunt divortara de dstiva sni si din luna septembrie octombrie decembrie februarie fostul sot nu a mai depus pensia alimentara as dori sa stiu ce ar trebiu sa fac ca sa pot obtine pensia fin urma doresc sa spun ca fostul sot nu vixiteaza copilul de 3ani de cand nu mai suntem impreuna .va multumesc mult
Da si eu as vrea sa pot lua legatura cu el dar refuza orice contact cu noi deoarece el are o alta familie care nu stie de existenta noastra sau mai bine zis a fetitei si fetita are 5 ani