Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto - proces castigat
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto - proces castigat

Stie cineva daca voi platii taxa auto cu procesul castigat si sentinta data pe 20 martie ? A fost cineva la Serviciul inmatriculari ?Si Daca da ,cu ce rezultat a plecat?
Azi am inscris masina. :ohyes:
Salutare.O veste supeeeeer!Felicitari!Pot sa va intreb in ce judet este(doar informativ)Si cat a durat de la proces sa va ajunga sentinta acasa?Multumesc anticipat!