Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita imobil
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita imobil

Buna ziua,

Am rugamintea de a ma ajuta cu cateva informatii. Intentionez sa achizitionez un imobil prin licitatie si as vrea sa stiu care este procedura si care ar fi costurile ascunse ( asta in cazul in care exista asa ceva) Am incercat sa vb cu dnul executor dar nu a fost incantat de subiect si nu mi-a furnizat nici o informatie. Multumesc
Multumesc mult