Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sentinta Civila
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sentinta Civila

In urma unei Hotarari definitive si irevocabile, societatea la care am fost salariata trebuie sa imi plateasca c/v a sase salarii brute negociate si cheltuieli de judecata. Va rog frumos sa imi spuneti daca trebuie sa-mi faca retinerile ca si pe un stat de plata sau trebuie sa-mi plateasaca sumele integral si ulterior sa achit impozitul pentru prima suma, cea cu salariile!
Va multumesc!
Va multumesc frumos!