Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Neprezentare angajat dupa concediu ingrijire copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Neprezentare angajat dupa concediu ingrijire copil

Compania noastra are un salariat cu CIM suspendat pentru ingrijire copil pana la 2 ani. Acesta nu s-a prezentat pentru reluarea activitatii, nici nu poate fi contactat telefonic. Ce formalitati are de indeplinit societatea in asemenea situatie?
@freeelis

Dar OUG 96/2003 la art. 21 nu reglementeaza aceeasi interdictie?
Nu reglementeaza aceeasi situatie art.21 din OUG nr.96/2003.