Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita in UE
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita in UE

Buna ziua,
daca in cazul unei executari silite(credit ipotecar) as pleca in alta tara membra UE si as lucra cu acte in regula pot fii gasit si sa imi puna poprire?
FFLORIN1976, utilizator

Nu am castigat nimic din accesarea creditului , din contra , pana acum am platit foarte multi bani si voi ramane cu ..nimic , ba chiar datoare pe viata
Momentan inca platesc cu foarte mare greu acest credit ipotecar si nu am intentia de a fenta banca , platesc de aproape 7 ani rate din ce in ce mai mari ( aprox 3500 ron - credit in franci elvetieni ) , mi-am vandut si singurul bun pe care il mai aveam - un teren , pentru achitarea ratelor , eu spre deosebire de altii chiar imi doresc sa pot plati si sa nu pierd casa !
ContSters214341, utilizator