Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Control la Asociatia de Propietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Control la Asociatia de Propietari

Salutare.
As dorii sa stiu carei autoritati trebuie sa m-a adresez pentru a face o reclamatie(sesizare) cu privire la nereguli in cadrul Asociatiei de Propietari.Adica,mod de calcul,felul in care sunt afisate listele de intretinere,etc..
Multumesc
Eu stiu ca anonimele si reclamatiile verbale nu se iau in consideratie si dupa cum spuneti Dumneavoastra , ar fi bine sa nu o mai bagati in seama ( bine inteles daca sunteti " curati " ) la ce spune . Ii puneti in vedere ca este restantiera cu penalizarea respectiva si apoi la tribunal , sa vedem cum are sa fie ajutata de relatii .