Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... partaj divort -
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

partaj divort -

Sunt in prag de divort:(......
Am inteles ca toate bunurile dupa casatorie se impart.....

Intrebarea mea este:
sotul meu detine o societate unde este asociat unic si care fuctioneaza bine, a fost infiintata dupa casatorie.....etc
In numele acestei societati a cumparat terenuri, utilaje, masini si alte proprietati . Ce drepturi am eu sau daca este posibil sa am ......in acest caz???Pot sa am dreptul doar daca sunt si eu unul dintre administratori?
A fost un baiat "inteligent" sa zic asa....si eu nu pot sa am dreptul la nimic?!!

Va multumesc anticipat

multumesc.....