Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cumparat teren cu chitanta de mana
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cumparat teren cu chitanta de mana

am cumparat un teren si am facut o chitanta de miina vinzatoru a fost la primarie si sa scos de la rol si ma trecut pe mine.dupa o luna a zis ca vrea terenul inappoi ce pot sa fac?eu nu siint de acord....
mihail80, utilizator
sa scos de la rol cu o cerere la primarie precum ca a vindut terenul