Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Suplimentare taxa de timbru
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Suplimentare taxa de timbru

S-a platit o taxa de timbru aproximativa . Acum dupa expertize - teren si casa - se va plati la intreaga valoare . Intrebarea este : se cumuleaza suma ce a reiestit la evaluarea terenului impreuna cu suma ce a reiestit la evaluarea cladirii , sau se plateste numai pt valoarea cladirii ?
ok multumesc