Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Ordin de protectie deschis de fostul sot impotriva ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Ordin de protectie deschis de fostul sot impotriva viitorului sot

Din seria celor multe procese deschise in ultima luna de fostul sot asta este ultimul

Se poate asa ceva?? nici nu poate fi vorba despre ceva real...probabil ca doar inventii... cum ne putem apara impotriva la asa ceva?!?!?
daca va mai zic ca am gasit in posta doar citatia si intampinarea fara plic ??
Asa se comunica adesea.

Nu cred ca va obtine castig de cauza cu actiunea sa.

Este mult prea complicat ca sa se descurce cu legea...