Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu crestere copil, indemnizatie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu crestere copil, indemnizatie

Fata mea are 25 de ani , este eleva la scoala postliceala , este gravida luna a 7 a .
Dupa nastere poate primi indemnizatie pentru ingrijireacopilului pana la varsta de 2 ani ? Mentionez ca in ultimii 2 ani a lucrat doar 4 luni . Multumesc frumos .
va multumesc tuturor .numai bine