Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Valoarea de circulatie a unui teren
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Valoarea de circulatie a unui teren

Ma poate ajuta cineva sa aflu cum as putea afla valoarea de circulatie a unui teren intra-vilan din Bucuresti, care nu are constructii pe el?
Stiu doar ca aceasta valoare se stabileste in baza unei grile.
Ma intereseaza sa stiu cat ar costa o expertiza cadastrala/topografica pt. un astfel de teren.
Conteaza suprafata acestuia, zona in care este situat?
Va multumesc frumos pentru orice informatii in acest sens.
Multumesc foarte mult pentru raspunsul dvs.
Mult succes si numai bine va doresc!