Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Obligatiile executorului silit
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Obligatiile executorului silit

buna ziua , cui pot face sesizare sa se constate ca executorul silit nu isi face datoria in ce ma priveste pe mine ca executat, sa se constate ca nu publica si nu afiseaza datele cu licitatiile bunului scos la licitatie,.
Acum situatia e asa; apartamentul se vinde, se plateste datoria, restul va revine dv. Daca se vinde cu mai putin de datorie, atunci mai ramaneti dator.
Daca cumva constat ca se fac aranjamente la licitatie,ce pot sa fac?