Forum Discuţii juridice Executare silită Solicitare solutii impotriva/amanarea executarii silite
Discuție deschisă în Executare silită

Solicitare solutii impotriva/amanarea executarii silite

Am avut un credit neachitat care a fost preluat de un executor judecatoresc.acesta a pus poprire pe salariu respectiv pensia persoanelor din contract si sumele se opresc lunar dar azi am primit somatie imobiliara si incuviintarea executarii silite imobiliare.
Exista vreo modalitate de a opri sau amana aceasta executare ?
Va multumesc