Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recuperare cheltuieli de judecata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recuperare cheltuieli de judecata

Buna ziua.
Am castigat un proces, iar paratul trebuie sa imi plateasca cheltieli de judecata. Acesta insa mi-a spus ca nu are bani si nici bunuri pe numele sau.
In acest caz e clar ca nu voi mai putea sa recuperez banii sau ce pot face?
Este adevarat ca daca paratul intradevar nu are nimic pe numele sau, va trebui sa plateasca si executorul, dar daca vorbeste cu paratul si ii spune ca si pana acum ca nu are bani sau bunuri tot nu rezolva nimic.Ramane la latitudinea dvs ce faceti.Noi v-am expus solutiile si riscurile, de asemenea.