Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune- mod impartire bunuri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune- mod impartire bunuri

Cum se impart bunurile dobandite in timpul casatoriei daca nu avem copii, iar sotul decedat are o sora fara copii si ambii parinti , adika socrii mei, in viata.
Va multumesc
am inteles...va multumesc din suflet.