Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Act de identitate, impozite restante
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Act de identitate, impozite restante

buna,e normal sa nu imi pot schimba actul de identitate expirat dak parintii mei au restante la impozitul pe apartament?
in prima faza ma gandesc sa-i las un mesaj mai mult prietenesc in care sa-i explic situatia pt ca primarul e o cunostinta de-a mea,am facut campanie electorala impreuna cu el si alte activitati...si daca nu ma poate ajuta atunci o sa zic ce vreau sa fac.ce credeti?
El stie ca e ilegal, important e sa afle ca si dumneavoastra stiti :)

Incercati si asa, eventual trimiteti-i acest link:
[ link extern ]
ok,va multumesc mult si o sa revin cu un raspuns la ceea ce am rezolvat.o zi buna
azi am fost si am vb cu primarul si nu am rezolvat nimik,acelasi raspuns l-am primit de la el.i-am zis k am vb cu un avocat si mi-a recomandat sa depun o plangere si mi-a zis k avocatii vb si ei fara sa stie despre ce e vb.apoi am sunat la bucuresti la departamentul de evidenta si mi-a zis sa depun o reclamatie prin email,ma poate ajuta cineva sa formulez acea reclamatie?multumesc anticipat
V-am trimis un mesaj privat - in stanga sus aveti un plic, faceti click pe el.