Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... buna ziua
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

buna ziua

Am o firma ,am dat marfa unui client in baza unui contract el nu a achitat iar eu acum nu mai pot plati datoria si am primit somatie de executare ,pot iei sa imi ia casa sau alte bunuri care nu sunt pe firma in baza datoriilor.Eu am intrat in imposibilitate de plata si am inceput demersurile de faliment
Astfel cum spunea colega mea dc dvs aveti calitatea de avalist-adica ati girat dvs pentru recuperarea sumei, veti raspunde cu bunurile propri. Puteti lua nr de contact de la sectiunea Cauta consultant sau mail av_ioanab@yahoo.com