Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

Ma numesc Alexandra ,locuiesc un Spania.acum un an jumate al facut cerere de divort aici dupa o despartire de sotz prin o plangere faculta la politie pt violenta.avem un baietel de 5 año iar aici un Spania s-a facut un proceso rápido prin café m-i s-a acordar custodia copilului cu drept de visita a tatalui la fiecare 2 saptamani.ñu mi-a platit niciodata pensie alimentara spunand ca ñu crea da imi dea Mié baño da ii cheltui.acum ,pleaca in tara da ceara divortul acolo si ameninta ca imi ia copilul.eu actual sunt cu un alto barbat si avem o retira de 2 luni...cand ne-am despartit eu había il cunoscusem PE actualul iubit iar fostul meu soy spune ca va spune ca al facut ,adulter, si prin asta pierde copilul el folosind ca dovezi mensaje de ale melé de PE facebook.o parere as dorii ...CE ar trebuii sa FAC...multumesc!!
Multumesc mult!!!!